Menu:

Termínová listina:

Datum Akce Pro koho
Propozice Výsledky
11.07.2021

47. Brněnský GAROMA+ maratón (ČP v dálkovém plavání)

dálkoplavci    
18.07.2021

Veselská hodinovka (ČP v dálkovém plavání)

dálkoplavci     
24.07.2021 - 25.07.2021

O pohár starostky Černá v Pošumaví (ČP v dálkovém plavání)

dálkoplavci pravděpodobně jen neděle    
07.08.2021 - 08.08.2021 

Memoriál MUDr. Jaroslava Fichtla (ČP v dálkovém plavání)

 
dálkoplavci   pravděpodobně jen sobota  
21.08.2021 - 22.08.2021   Mistrovství ČR na 5 km + 20 km, Mistrovství ČR štafet, Mistrovství ČR žactva (ČP v dálkovém plavání) všichni dálkoplavci     
23.8. - 27.8.2021

ODDÍLOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ SPARTAK

A+1+2    
27.08.2021 - 28.08.2021 

Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZ

 
Výběr sk. A+1+2    
 28.08.2021

Plavecký memoriál Hany Greenfieldové (ČP v dálkovém plavání)

 
 výběr dálkoplavci    
 04.09.2021

O pohár Lídy Jelínkové (ČP v dálkovém plavání)

 
výběr dálkoplavci     
 05.09.2021

Podzimní rožeň (ČP v dálkovém plavání)

 
 výběr dálkoplavci    
04.09.2021 - 05.09.2021

Velká cena města Znojma

výběr     
10.09.2021 - 12.09.2021 

Letní mistrovství ČR juniorů 2021

 
2003-2006     
18.09.2021 

DROP Cup 2021 - Vysočina

 
 2007 a mladší    
 25.09.2021 - 26.09.2021  ČESKÉ BUDĚJOVICE 2021  ZRUŠENO pořadatelem    
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
  2020 červen - prosinec       
27.6.2020 Corona Cup 2020 - žactvo Kvalifikanti    
27.-28.6.2020 Mistrovství ČR na 10 km, Memoriál Miroslava Kroufka (ČP v dálkovém plavání)      
4.7.2020 Bolevák 2020 ČP v DP dálkoplavci    
12.7.2020 Garoma + maraton ČP v DP dálkoplavci    
25.-26.7.2020 Lipno 2020 ČP v DP dálkoplavci    
9.8. 2020 Veselská hodinovka ČP v DP dálkoplavci    
15.8.2020 Na Špince přes Špinku dálkoplavci    
22.-23.8.2020 Mistrovství ČR 5km, 20km a štafet + ČP v DP dálkoplavci    
29.8.2020 Memoriál Jany Greenfieldové Č v DP dálkoplavci    
5.-6.9.2020 Mělice ČP v DP (superfinále) dálkoplavci    
7.-13-9.2020 Soustředění s JPK Axis - Plzeň výběr     
13.9.2020 Valná Hromada ČSPS      
3.10.2020 Malá cena města Znojma 17. ročník 2006 -2009    
3.-4.10.2020 Velká cena města Trutnova výběr    
10.10.2020 Podzimní cena Motorletu výběr    
11.10.2020 Velká cena Prahy  výběr    
16.-18.10.2020 Plzeňské sprinty 2007 a starší    
17.10.2020 Velká cena Prostějova 2020 výběr    
17.-18.10.2020 Plavecká šestihodinovka Zlín DP přihlášení     
24.-25.10.2020 Plavecké závody v Táboře přihlášení     
31.10.2020 Vysočina Cup 2020      
31.10.-1.11.2020 Axis Cup Jihlava ČP 2007 a starší    
6.-7.11.2020 Cena Krnovska v DP- superfinále dorostu a dosp. ČP kvalifikanti    
8.11.2020 KM -Vysočiny, dlouhé tratě 2020 všichni    
14.-15-11. KM - Vysočina 2004 a mladší všichni    
14.-15.11.2020 Vánoční cena Zlína ČP 2007 a starší    
28.-29.11.2020 Zimní pohár ČR desetiletých (2010)- Morava kvalifikanti    
28.-29.11.2020 Zimní pohár ČR jedenáctiletých (2009) - Morava kvalifikanti    
5.12.2020 Velká cena Brna 2020      
12.-13.12.2020 Zimní MČR staršího žactva 2020 (2006) kvalifikanti    
12.-13.12.2020 Zimní MČR staršího žactva 2020 (2007) kvalifikanti    
12.-13.12.2020 Zimní MČR staršího žactva 2020 (2008) kvalifikanti    
17.-20.2020 Zimní MČR dorostu a dospělých 2020 kvalifikanti    
19.12.2020 Vyškovský vánoční Kapr 2020 všichni    
19.12.2020   Brno Cup  výběr    
  2020 leden-červen      
18.01.2020 1.kolo MR ČR družstev - Kraj Vysočina všichni    
22.2.2020 Vysočina Cup ? 2010 a mladší    
29.02.2020 - 01.03.2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2020 2006 a ml.     
29.02.2020 Vyškovský hrošík 2020 2010 a ml.  zrušeno covid    
20.03.2020 - 21.03.2020 Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZ  2006 a ml.  zrušeno covid    
21.03.2020 Velká cena Olomouce 2020 open   zrušeno covid    
28.3.-29.3. Plavecká šestihodinovka (není součást ČP) open - výběr DP zrušeno covid     
27.03.2020 - 29.03.2020 Velká cena Ostravy - 1.kolo Českého poháru ARENA Cup open  zrušeno covid     
04.04.2020 O mokrého Emana 2020 roč. 2008 - 2011  zrušeno covid     
04.04.2020 52. ročník Velikonočních závodů   zrušeno covid     
11.04.2020 Aprílová vlnka 2020 2008 a ml.  zrušeno covid     
18.04.2020 Jarní cena Prahy výběr zrušeno covid     
18.04.2020 Velká cena města Vyškova výběr zrušeno covid     
19.04.2020 Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v dálkovém plavání 2020 výběr DP zrušeno covid     
24.04.2020 - 26.04.2020 Velká cena Pardubic - 2.kolo Českého poháru ARENA Cup

výběr

 

zrušeno covid     
25.04.2020 Závody mládeže 2020 výběr zrušeno covid     
26.04.2020 Mistrovství Kraje Vysočina - dlouhé tratě všichni zrušeno covid     
08.05.2020 - 09.05.2020 Májové Brno 2020 2006-2009  zrušeno covid     
16.05.2020 NÁMOŘNÍ MÍLE, 5. ročník, ČP DP 2020 výběr DP zrušeno covid     
23.05.2020 I. + II. část Krajského mistrovství žactva - Kraj Vysočina všichni zrušeno covid     
24.05.2020 III. část Krajského mistrovství - Kraj Vysočina všichni zrušeno covid     
29.05.2020 - 31.05.2020 PRAHA 2020 open zrušeno covid     
05.06.2020 - 07.06.2020 Velká cena Liberce - 3.kolo Českého poháru ARENA Cup open zrušeno covid     
13.06.2020 - 14.06.2020 Letní pohár ČR desetiletých - Morava roč. 2010 zrušeno covid     
13.06.2020 - 14.06.2020 Letní pohár ČR jedenáctiletých - Morava roč. 2011 zrušeno covid     
18.06.2020 - 21.06.2020 Letní mistrovství ČR 2020 dorostu a dospělých - 4.kolo ČP open zrušeno covid     
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.06) roč. 2006 zrušeno covid     
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.07) roč. 2007 zrušeno covid     
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2020 (roč.08) roč. 2008 zrušeno covid     
         
         
   2019      
26.1.2019 Mistrovství ČR družstev - Vysočina, Jihlava,  pořádá TJ SPARTAK Třebíč všichni propozice výsledky
16.2.2019 Vysočina Cup, Žďár ml.žáci propozice výsledky
23.2.2019 Delfín Cup, Pelhřimov 2019 2008+2009 propozice výsledky
2-3.3.2019 České Budějovice 2019 2005 a ml. propozice výsledky
4.-10.3.2019 Jarní prázdniny       
9.3.2019 DP Plavecká šestihodinovka, štafeta, Zlín  vytrvalci propozice  výsledky
23.3.2019 VC Olomouce 2006 a st. propozice výsledky
23.3.2019 Karvínský motýlkářský trojboj

open

propozice výsledky v.klub
6.4.2019 Cena brněnského Draka 2001 - 2006 propozice  
6.4.2019 O mokrého Emana 2019 2007 - 2011 propozice výsledky v.klub
13.4.2019 Aprílová vlnka 2007 a ml. propozice  
13.4.2019 Jarní cena Prahy 2019 2003 - 2011 propozice  
14.4.2019 DP - ČP Mistrovství ČR 2019 zimní v dálkovém plavání, Praha-Podolí dálkoví plavci propozice  
20.4.2019 DP - ČP Námořní míle ČP v DP, Kladno výběr propozice  
27.4.2019 Závody mládeže Jihlava  2001 a ml. propozice  
28.4.2019 KMŽ dlouhé tratě (Jihlava) pořádá TJ SPARTAK Třebíč 2008 a starší propozice  
3.5.-5.5.2019 1.kolo ČP VC Ostravy 2006 a starší propozice  
4.5.2019 KMŽ 1.+2. část Vysočiny mladší žáci - POZOR NOVĚ 2008 a mladší propozice  
4.5.-5.5.2019 Májové Brno 2019 2005 a mladší propozice  
17.5.-19.5.2019 2.kolo ČP VC Pardubic 2006 a starší propozice  
25.5.2019 KMŽ 1.+ 2.část Vysočiny, Jihlava 2007 a starší propozice  
26.5.2019 KMŽ 3. část Vysočiny, Žďár 2007 a starší propozice  
26.5.-1.8.2019 VT SCM Vysočina Kateřina C.    
30.5.-2.6.2019 International Vienna swim meet powered by HEAD 2019, Vídeň, AUT výběr    
31.5.-2.6.2019 Praha 2019  výběr    
8.6.-9.6.2019 DP-ČP MČR na 10km dorostu a dospělých, Memoriál J.Fichtla dálkoví plavci    
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR jedenáctiletých Morava, Prostějov 2008    
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých Morava, Kopřivnice 2009    
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR žactva roč.2005, Zlín 2005    
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR žactva roč.2006, Plzeň 2006    
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR žactva roč.2007, Nový Jičín 2007    
20.6.-23.6.2019 Letní mistrovství ČR dorostu a dospělých - 4. kolo ČP, České Budějovice open    
23.6.-28.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže, Liberec 2005-2007    
 30.6.2019  DP - ČP Garoma + maratón, Brno  dálkoví plavci    
 20.7.-21.7.2019  DP - ČP MČR žactva, Slezský pohár od deseti k pěti, Opava dálkoví plavci     
11.8. 2019  DP - ČP Veselská hodinovka, Veselí nad Lužnicí dálkoví plavci    
 24.8.-25.8.2019  DP - ČP MČR 5km, 20km a štafet, Račice  dálkoví plavci    
7.9.2019  DP - ČP O pohár Lídy jelínkové, Mělice dálkoví plavci    
8.9.2019   DP - ČP Superfinále - Podzimní rožeň, vyhlášení ČP, Mělice  dálkoví plavci    
         
         
         
         
         
         
         
         
30.11.2019 Zimní pohár ČR desetiletých - Morava roč. 2008   výsledky
07.12.2019 - 08.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva - roč. 2005 roč. 2005   výsledky
07.12.2019 - 08.12.2019   
Zimní mistrovství ČR staršího žactva - roč. 2006
roč. 2006    výsledky
07.12.2019 - 08.12.2019   Zimní mistrovství ČR mladšího žactva - roč. 2007  roč. 2007   výsledky
14.12.2019 Vyškovský vánoční kapr 2019 2004 a  mladší   výsledky
27.12.2019 - 28.12.2019 47.ročník silvestrovská cena Vsetína open    
         
  2018
     
27.1. 2018 Delfín CUP 2018 - zima 2007 + 2008 propozice výsledky
17.2.1018 1.kolo Mistrovství ČR družstev - Vysočina všichni propozice výsledky v.oddíl
24.2.2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2018 2004 a mladší  propozice výsledky
10.3.2018 Karvinský motýlkářský trojboj  open propozice výsledky v.kluby
17.3.2018 Velká cena Olomouce 2018 open propozice výsledky v.kluby
17.3.2018 Laguna Cup  2004 a ml. propozice výsledky v.kluby
7.4.2018 O mokrého Emana 2018  2006-2010 propozice výsledky v.kluby
7.4.2018 Cena Brněnského Draka 2000-2005 propozice výsledky v.kluby
14.4.2018 Jarní cena Prahy 2002 a mladší propozice výsledky
15.4.2018  Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v dálkovém plavání DP kvalifikanti propozice výsledky
21.4.2018 Závody mládeže Jihlava  všichni propozice výsledky v.kluby
22.4.2018 Krajské mistrovství - dlouhé tratě 2008 a starší propozice výsledky v.kluby
27.4.-29.4.2018 Čeřínek - soustředění s AXIS žactvo    
28.4.-29.4.2018 VC Ostravy 2018 - 1. kolo ČP 2018 A družstvo + výběr žactva propozice výsledky
5.5.2018 NÁMOŘNÍ MÍLE, 3.ročník (ČP v dálkovém plavání) DP výběr propozice výsledky
5.5.-6.5.2018 Májové Brno 2018 2004-2007 propozice výsledky v.kluby
11.5.-13.5.2018
Soustředění s AXIS - Kometa Brno 50m bazén
všichni    
26.5.2018 Krajské mistrovství - 1. + 2.část všichni propozice výsledky
27.5.2018 Krajské mistrovství - 3.část  všichni propozice výsledky
2.6.-3.6.2018 Praha 2018 2007 a starší propozice výsledky
9.6.-10.6.2018

Mistrovství ČR na 10 km, Memoriál J. Fichtla

DP výběr propozice výsledky
16.6.2018 TOVAČOVSKÝ MARATÓN – VII. ROČNÍK DP open propozice výsledky
23.6.2018 Memoriál Miroslava Kroufka (ČP v dálkovém plavání) DP výběr propozice výsledky
23.6.2018 Letní pohár ČR desetiletých Morava 2008 propozice výsledky v.klub
23.6.2018 Letní pohár ČR jedenáctiletých Morava  2007 propozice výsledky v.klub
30.6.-1.7.2018  Letní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 04)  2004 propozice výsledky v.kluby
30.6.-1.7.2018  Letní mistrovství ČR staršího žactva (roč. 05) 2005  propozice výsledky v.klub
30.6.-1.7.2018 Letní mistrovství ČR mladšího žactva (roč. 06) 2006 propozice výsledky
1.7.2018 44. GAROMA+ maraton Brno DP open propozice výsledky
12.7.-15.7.2018  Letní mistrovství ČR 2018 - 4.kolo ČP open propozice výsledky v.klub
21.-22-7.2018 27. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA, SLEZSKÝ POHÁR – PLAVECKÝ MARATON OD DESETI K PĚTI  DP open + kvalifikanti propozice výsledky
25.-26.8.2018 35. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU, DOSPĚLÝCH A MASTERS NA 5 A 20KM, MISTROVSTVÍ ČR KADETŮ NA 5KM, MISTROVSTVÍ ČR ŠTAFET, RÁMCOVÉ ZÁVODY ČP DP 2018 DP open + kvalifikanti propozice výsledky
8.9.2018 O pohár Lídy Jelínkové DP open propozice výsledky
9.9.2018 PODZIMNÍ ROŽEŇ – XIX. ROČNÍK, SUPERFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU 2018 ŽACTVA A KADETŮ DP open propozice výsledky
28.10.2018  Kruháč + bazén všichni    
6.10.2018 Podzimní cena J.Hradce. 2018 2004 a mladší propozice výsledky
6.10. 2018 Malá cena Znojma 2018  2004 a mladší   výsledky
19-21.10.2018  Soustředění bazén  všichni    
27.10.2018 Krajské mistrovství - dlouhé tratě všichni propozice výsledky
3.-4.11.2018 AXIS Cup dorost + výběr propozice výsledky
3.11.2018 Vysočina Cup - podzim 2008 a ml. propozice výsledky
17.11.2018 Krajské mistrovství - 1. + 2.část všichni propozice  
18.11.2018 Krajské mistrovství - 3.část  všichni propozice  
1-2.12.2018 ZMČR 04 Nový Jičín  2004 propozice  
1-2.12.2018  ZMČR 05 Mladá Boleslav  2005 propozice  
1-2.12.2018 ZMČR 06 Prostějov  2006 propozice  
8.12.2018  ZPČR 10letí Třebíč  2008 propozice  
8.12.2018 ZPČR 11leti Brno  2007 propozice  
13-16.12.2018 ZMČR dorostu a dospělých Plzeň  dorost propozice  
15.12.2018 Vyškovský vánoční kapr 2018 2004 a mladší    
 15.12.2018 Brno CUP 2018   open propozice  
   2017      
21.1.2017 Delfín "CUP" Pelhřimov 2007 a mladší propozice výsledky v.oddíl
28.-29.1.2017 Brněnský tučňáček 2017 2007 a mladší  propozice  
4.2.2017  Závod družstev Jihlava všichni  propozice  výsledky 
 10.-12.2.2017 Soustředění Pelhřimov všichni    hodnocení
11.2.2017 70. ročník „O ceny zakladatelů brněnského plavání“ 2003 a mladší  propozice  
 25.2.2017 České Budějovice 2017  2003 a ml. propozice výsledky v.oddíl
4.3.2017 Karvínský motýlkářský trojboj open propozice výsledky
4.3.2017 Vysočina Cup, Žďár nad Sázavou 2006 a mladší propozice výsledky
18.-19.3.2017 Velká cena Hradce Králové - 1. kolo ČP 2004 a starší propozice výsledky
25.3.2017 Laguna cup 2003 a ml.  propozice výsledky
1.4.2017 Cena brněnského draka 1999-2004  propozice výsledky v.oddíl
1.4.2017 O mokrého Emana 2017, Prostějov 2006 a ml.  propozice výsledky
8.4.2017 Aprílová vlnka, Znojmo  2006 a ml. propozice výsledky
22.4.2017 Závody mládeže, Jihlava 1999 a maldší propozice výsledky
28-30.4.2017 Soustředění Čeřínek všichni   hodnocení 
30.4.2017 McRAI Cup - Aquatlon Třebíč všichni propozice výsledky 
30.4.2017 Krokodýlí šplouch  všichni propozice nejedeme 
6. -7.5.2017 Májové Brno 2003-2006 propozice výsledky
12.-14.5.2017 Soustředění BRNO 2005 a starší   hodnecení
20.5.2017  I. + II. část Krajského mistrovství, Jihlava     open  propozice výsledky
 21.5.2017 III. část Krajského mistrovství, Pelhřimov    open  propozice výsledky
10. - 11.6.2017 Letní mistrovství ČR 12.letého žactva, Zlín 2005 propozice výsledky
10. - 11.6.2017 Letní mistrovství ČR 13.letého žactva, Ostrava 2004 propozice výsledky
10. - 11.6.2017 Letní mistrovství ČR 14.letého žactva, Pardubice 2003 propozice výsledky
17.6.2017 Letní pohár ČR 10.letého žactva - Morava 2007 propozice výsledky v.oddíl
17.6.2017 Letní pohár ČR 11.letého žactva - Morava 2006 propozice výsledky v.oddíl
26.−28. 6. 2017 Letní olympiáda dětí a mládeže ČR 2017, Brno - Lužánky 2003,2004,2005 propozice výsledky v.kraj
6. - 9.7.2017 43. Garoma+ maraton, dálkové plavání open propozice výsledky
22.-23.7.2017 27. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA, SLEZSKÝ POHÁR – PLAVECKÝ MARATON OD DESETI K PĚTI 2007 a starší propozice výsledky
8.8.2017 O pohár starosty Černá v Pošumaví, Maraton Lipno 2007 a starší propozice výsledky
13.8.2017 VESELSKÁ HODINOVKA – XVII. ROČNÍK 2007 a starší propozice výsledky
27.8.-2.9.2017 Letní soustředění  všichni    
30.9.2017 15. MALÁ CENA MĚSTA ZNOJMA 2003-2006 propozice ZRUŠENO 
7.10.2017 Podzimní cena Jindřichova Hradce 2003 a mladší propozice výsledky
7.10.2017 Podzimní cena Motorletu 14. ročník 2003-2008 propozice výsledky
21.10.2017 Městské přebory žactva 2005 a mladší propozice výsledky kluby
21.10.2017 Velká cena města Prostějov 2017  2003 a mladší propozice výsledky kluby
4 - 5.11.2017  AXIS Cup, Jihlava                        open  propozice  výsledky
 18.11.2017 I. + II. část Krajského mistrovství, Jihlava      open  propozice výsledky
 19.11.2017 III. část Krajského mistrovství, Žďár nad Sázavou open  propozice výsledky
 4.11.2017 Vysočina Cup, Žďár nad Sázavou 2005 a mladší  propozice výsledky 
2.12.2017 Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Morava - Karviná 2007 propozice výsledky kluby
2.12.2017 Zimní pohár ČR 11.letého žactva - Morava - Havířov 2006 propozice výsledky kluby
9.-10.12.2007 Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva - Kopřivnice 2005 propozice výsledky
9.-10.12.2007 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva - Trutnov 2004 propozice výsledky kluby
9.-10.12.2007 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva - Prostějov 2003  propozice výsledky
 16.12.2017  VYŠKOVSKÝ VÁNOČNÍ KAPR 2017 2002 a mladší  propozice výsledky kluby
2016        
 1.10.2016 MALÁ CENA ZNOJMA 2016, Znojmo 2002 - 2005  propozice výsledky 
8.10.2016 PODZIMNÍ CENA JINDŘICHOVA HRADCE, J.Hradec 2005 - 2009 propozice výsledky 
 8.10.2016 MEMORIÁL JAROSLAVA STARÉHO, Blansko 2002 - 2005  propozice výsledky 
14.-16.10.2016 Podzimní kondiční soustředění Jalovec 2016, Jalovec všichni propozice výsledky
22. 10. 2016 VYSOČINA CUP PODZIM 2016, Žďár nad Sázavou 2004 a mladší propozice výsledky
22.10.2016 VELKÁ CENA MĚSTA PROSTĚJOV 2016, Prostějov 2002-2008 propozice výsledky
5.-6.11.2016  AXIS CUP - 7.kolo Českého poháru, Jihlava výběr propozice  výsledky 
5.11.2016 Moravskoslezská liga nejlmadšího žactva, Brno 2007 a ml. propozice výsledky 
11.-13.10.2016 Soustředění, Pelhřimov účastníci MČR+ZP propozice výsledky 
 19.11.2016 KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ podzim 2016, Jihlava 1.+2. část všichni propozice  výsledky v.oddíl
 20.11.2016 KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ podzim 2016, Žďár n. Sáz. 3. část všichni  propozice  výsledky v.oddíl 
3.-4-12.2016 Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva, Kopřivnice 2002 propozice   výsledky
3.-4-12.2016  Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva, Mladá Boleslav  2003 propozice   výsledky
3.-4-12.2016 Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva, Trutnov 2004  propozice výsledky
10.12.2016 Zimní pohár 10 letého žactva Morava, Karviná 2006 propozice  výsledky v.oddíl
10.12.2016 Zimní pohár 11 letého žactva Morava, Třebíč 2005 propozice  výsledky v.oddíl
16.12.2016 Oddílový vánoční turnaj v BOWLINGU 2016  všichni    
15.-18.12.2016 Zimní mistrovství ČR 2016 dorostu a dospělých dospělí + dorost propozice výsledky 
17.12.2016 Vyškovský vánoční kapr, Vyškov 2001 a ml. propozice  výsledky v.oddíl 
17.12.2016 Brno CUP, Brno 2004 a mladší propozice  výsledky
17.12.2016  Zlatá Rybka 2016, Brno ? zrušeno pořadatelem   
28.-29.2016 Silvestrovská cena v plaveckém pětiboji, Vsetín výběr propozice výsledky v.oddíl
         
         
         

 

Malá cena města Znojma - 17. ročník

Naši sponzoři:

 

87895a31f52771d91e880d3e88cacc2c_f628.png

Generální sponzor


e-pristroje.jpg

autoskola-trebic.png

ic-energo-logo.png